Podział waporyzatorów do medycznej marihuany

Posted by

Jaki waporyzator jest najlepszy?

Według ekspertów z pośród wszystkich dostępnych metod przyjmowania medycznej marihuany, waporyzacja jest najlepsza. Jaki waporyzator należy kupić, żeby kuracja odniosła pożądane efekty? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Który model wybrać?

Wiele zależy od pacjenta, który będzie używał waporyzatora. Jeżeli użytkownik planuje inhalacje w głównej mierze w domu, to model stacjonarny w zupełności wystarczy. Plusem takiego urządzenia jest duża moc, natomiast minusem konieczność stałego źródła prądu. Dla tych pacjentów, którzy nie mogą przerwać kuracji poza domem, najlepszą opcją będzie wersja przenośna. Chociaż nie ma takiej samej mocy jak stacjonarny, to posiada akumulator wielokrotnego ładowania.

Skuteczne urządzenia stacjonarne

Waporyzatory stacjonarne różnią się od siebie przede wszystkim metodą, jaką dostarczają parę. Balon będzie najwygodniejszą opcją dla osób starszych i ciężko chorych, ponieważ końcówka jest odczepiana i można bez problemu dokonać inhalacji. Chociaż modele z ustnikiem również są wygodne, ostatecznie wymagają, żeby użytkownik dokonał inhalacji przy urządzeniu.

Jak zmienić rekreację w leczenie?

Przy waporyzaotrach przenośnych szczególną uwagę należy zwrócić na moc, wydajność i łatwość obsługi. W ten sposób urządzenie wydobędzie kannabidoidy z suszu. Dzięki połączeniu tych cech przenośny waporyzator będzie służysz nie tylko celom rekreacyjnym, ale również medycznym.